top of page

グループ

公開·27名のメンバー

Shooter 720p Torrent


Shooter 2022 WEBRip Hindi HQ Dubbed Full Movie Download 1080p, 720p & 480p. Shooter 2022 This is a South Hindi Movie and available in Hindi 1080p, 720p & 480p qualities. This is one of the best movies based on Action, Drama. Shooter 2022 WEBRip Hindi HQ Dubbed Movie is also Available in South Hindi Dubbed 300Mb and South Hindi Dubbed 720p Movies. Only on Bolly4u.
Shooter 720p torrenttusim prave v Cesku ma na house of cards exkluzivne prava CT, cize samotny netflix nema pravo to vysielat ceskym divakom :) ked si pozriem aktualne dostupnu ponuku filmov pre slovensko, tak tam nieje ziaden z roku 2016 ani 2017 :) Filmy sa zaplatia za vysielanie v kinach + prvych par mesiacov po vydani DVD, bluray diskov. Vsetko ostatne je zlomok percenta ziskov za film. Stale si myslim ze lubovolna filmoteka ktora ponuka obsah do roku 2015 za 10e mesacne je brutalne predrazena :) Nehovorim ze naklady 10e nepokryvaju realne naklady na storage a traffic ktore musi netflix platit, ale pri spominanych torrentoch je prave toto "zadarmo" , platim len za vlastny traffic a storage. To co si zasluzia vydavatelia za takto stary obsah je limitne bliziace sa nule.


Někteří lidé si nekupují televizi, nebo je opravdu nezajímá, jaký nezabezpečený a neupdatovaný operační systém na ni běží.DRM je opravdu něco, co prostě vadí. Cokoliv chcete nějak udělat, přehrát v něčem méně tradičním, překonvertovat si na telefon atd. nejde. Ani fair use nejde, vlastně je to v tomto ohledu protiprávní, protože to omezuje vědecká zkoumání a autorským zákonem přípustnou kreativitu. Navíc pořád stahujete data, když si něco přehrajete podruhé, stahujete znovu úplně zbytečně.Spousta věcí, co přes torrent a další podobné protokoly a sítě seženete, na Netflixu konkrétně ani Amazon Prime není. Nezabýváte se tím, kde co je, a kde ještě byste měl platit. Když Vás to přesvědčí, můžete autora často podpořit jinak bez toho, že by nejdřív přes 90% získal producent nebo management nějakého filmového studia.U filmu je to trochu těžší, ale u hudby se dá jet na koncert, můžete vydražit nějaký předmět atd. nebo podpořit ty, co to skutečně potřebují, třeba studenty filmu/ hudby stipendiem.


グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報をチェックしたり、動画をシェアすることもできます。

メンバー

グループページ: Groups_SingleGroup
bottom of page