top of page

グループ

公開·26名のメンバー

Windows 8.1 Fare Isaretini Degistirme, Fare Imleci ayarlamaHer fare tekerleği hareketinde ekranda kaç satır atlanacağını ayarlamak için Dikey Kaydırma'da Bir defada şu kadar satır'ı seçin ve kutuya atlanmasını istediğiniz satır sayısını yazın.
Windows 8.1 Fare isaretini degistirme, fare imleci ayarlama


DOWNLOAD: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furlcod.com%2F2u1wBe&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw27QwpgfP1RwrfE1A3GOhpTBilgisayarda yazıların ve öğelerin üzerlerine fare ile gittiğimizde fare imlecinin bir simgesi vardır. Normalde klasik olarak tüm bilgisayarlarda aynı olsa bile kullanıcılar fare imlecini değiştirebilirler. Bu ayarlamanın nasıl yapıldığına gelirsek aşağıdaki adımları izleyerek sizlerde kolayca fare imlecini değiştirebilirsiniz.


Çok yüksek DPI değeri, kontrolle ilgili sorunlar yaratabilir; hafif bir hareketle imleci ekranın bir ucuna taşıyabilirsiniz. Düşük donanımlı bir bilgisayar kullanmıyorsanız ve laptop veya kablosuz farenin pili hızlı tükenmiyorsa, daha yüksek polling rate her zaman en iyisidir. DPI kaç olmalı? sorusunun yanıtı kişinin konforuna ve fiziki imkanlarına göre değişir.


Sanal olarak hemen her görevi gerçekleştirmek üzere farenizdeki herhangi bir düğmeye yeniden atama yapın. Gelişmiş cihazlar için kaydırma tekerleğini, imleç hızını ve daha fazlasını ayarlayabilirsinizFare düğmesi özelleştirmesi Windows ve macOS üzerinde, F tuşu özelleştirmesi ise yalnızca Windows üzerinde mevcuttur.. Gelişmiş tuş işlevleri, Logitech klavyelerini tam istediğiniz gibi davranacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır.


Bilgisayar kullanıcılarına kolaylıklar sağlayan köşeler Windows 8 ile birlikte hayatımıza girdi. Windows 8 ve üzerinde sağ üst ya da alt köşeye gelindiğinde ortaya çıkan 'Charms Bar' ile birlikte sol üst köşeye gelindiğinde de çalışan uygulamalar arasında geçiş yapılabiliyor. Bazı kullanıcıların bu özellikleri sevdiği gibi sevmeyenler ve kapatmak isteyenler de mevcut. Windows 8.1 sağ menü kapatma gibi windows 8.1 sol menü kapatma işlemi de kullanıcıların araştırdığı konulardan birisi. Bu yazımızda da Windows 8.1 kullanıcıları için fare imleci sol üst köşeye geldiğinde ortaya çıkan uygulamalar penceresinin kapatma yöntemlerini göstereceğiz.


Bazen hassasiyet olması gerekenden çok daha yüksek olarak ayarlanmış olabilir. Bu da farenizin kendi kendisine hareket etmesine ya da öyle görünmesine neden olacaktır. İmleç hızınızı ayarlamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.


Farenizin boyutu hemen değişir. Fare işaretçinizin varsayılan rengi beyazdır. Siyah (orta) veya ters renkler (sağ) seçebilirsiniz. Ters çevrilmiş renkler seçeneği, arka plan rengine bağlı olarak fare imleci rengini değiştirir, böylece nerede olursa olsun göze çarpmaz.


グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報をチェックしたり、動画をシェアすることもできます。

メンバー

グループページ: Groups_SingleGroup
bottom of page